Fotogalerie

Poznáte rozdíl?

 

 

 

Montáž a příprava

 

Protihluková stěna

Vysoce absorbční, izolační, volně stojící

Protihluková stěna je ideální ochranou proti hluku, obzvlášť na dálnicích. Dají se libovolně kombinovat s dřevem, betonem, ocelí a sklem.

Výhody :

1) Stabilní forma, šetřící prostor

2) Hospodárné, jednoduše a rychle přemístitelné

3) Trvalá životnost

4) Protihluková vlastnost

 

Gabionový plot 12 cm

S tímto systémem můžete vybudovat úzký, samostatně stojící plot až do výšky 120 cm. Plot může být postaven z jednotlivých elementů samostatně pomocí zabetonování

 

Gabionová fasáda 10 cm

Gabionová fasáda nalezne využití jak při renovaci stávajících stěn, hradeb apod., tak i při nově budovaných stavbách. Díky vsazení husté sítě (2,5x20 cm) je koš optimální k náplni gabiony. Na základě toho vznikne fasáda o nepatrné váze (cca 150 kg/m2)

 

Gabionová fasáda 8 cm

ze starého udělat nové

Systém nesoucí/držící fasádu umožňuje obložit/přestrojit stěny a hradby v hloubce jen cca 8 cm. Gabiony přinášejí optimální spojení mezi designem a funkčností. To umožňuje architektům a stavitelům neomezenou příležitost propůjčit domům a ostatním výstavbám ráz vyjímečnosti. Gabiony se jednoduše připevní skrz nosný systém. Kromě architektonického aspektu tak gabionové stěny nabízejí hospodárné využití. Odpadají náklady na fasádu a její následné čištění.

 

Plot

Gabiony nabízí možnost okamžitě postavit elegantní a cenově dostupný systém oplocení

 

Vysoké záhony

... ulehčí Vaši práci a zapůsobí jako poutač na Vaší zahradu

Vysoké záhony jsou široce rozšířeným doplňkem v zahradnictví. Výhoda spočívá v tom, že umožňuje zahradníkům pracovat ve vzpřímené poloze. Zároveň chrání před šneky a jinými škodlivci.

 

Neomezený výběr kamenů do gabionových stěn

 

 Další návrhy na postavení gabionových stěn